arrow-up arrow-right arrow-left arrow-down location search sphere play facebook instagram twitter pinterest (skip to content)

edition adventure

Tradition & Craftmanship

Odkryj Nio, ostatni projekt Mutsy jest zaproszeniem rodziców do przygody. Dzięki lekkiej ramie, zintegrowanemu daszkowi przeciwsłonecznemu i solidnemu projektowi, Nio ułatwia wychodzenie i odkrywanie otoczenia. Nio może być używany z gondolą, dwustronnym siedziskiem wózka spacerowego, różnymi siedzeniami samochodowymi i szeregiem przydatnych akcesoriów. Oparcie i podnóżek są w pełni regulowane do wielu różnych pozycji, w tym pozycji ergonomicznej dla spania: to jak do tej pory nasza najbardziej wypasiona pozycja do leżenia!

Trzeba do tego dodać jeszcze solidne koła z dodatkowym bieżnikiem i zawieszenie i już żadna droga nie pozostanie nieodkryta!

Dostępny dla nio

intro

nio adventure

Seria Nio Adventure charakteryzuje 4 kolorystyką.

Serię Nio Adventure można łączyć z rama Nio: za każdym razem wraz ze skórzanym uchwytem w kolorze koniaku.

Zobacz konfigurator

nio

Wybór materiału

Ta kolekcja stawia na bogate, głęboko zielone odcienie, które spotykamy w naturze. Uznanie dla pięknych kolorów, które można odkryć podczas spaceru w lesie, przekłada się na kolekcję tworzoną z naturalnych materiałów. Prosto, ale wyraziście: bo właśnie taka jest najpiękniejsza natura.

Wyrazem tego podejścia jest ascetyczny wygląd i drobne elementy kolekcji ADVENTURE.

materials

adventurous allround discovery