arrow-up arrow-right arrow-left arrow-down location search sphere play facebook instagram twitter pinterest (skip to content)

edition heritage

Tradition & Craftmanship

Zgodnie z tradycją wysokiej jakości wózków dziecięcych, elegancki styl nowej linii Heritage nawiązuje do najlepszych wzorców produkcyjnych. Świetne wykonanie i dbałość o szczegóły stanowią zasadnicze cechy tej nowej linii stylistycznej.

Kolekcja charakteryzuje się racjonalnym i wyważonym zastosowaniem kolorów. Odcienie i niuanse łączą się w eklektycznej i ponadczasowej palecie barw.

Dostępny dla i2

i2 heritage

Linia i2 Heritage posiada 3 kombinacje kolorów tapicerki, w połączeniu z oraz skórzanymi uchwytami i zabezpieczającym w kolorze koniaku.

Linię i2 Heritage można łączyć z pięcioma różnymi stelażami, za każdym razem wraz ze skórzanym uchwytem w kolorze koniaku.

Zobacz konfigurator

i2

Dobór materiałów

Tak doskonały efekt stylistyczny został również osiągnięty poprzez połączenie różnych wysokiej jakości materiałów z ekskluzywnymi detalami. Miękkie elementy wykończono aluminiowymi etykietami i guzikami z oznaczeniem marki, a daszek jest otwierany na środku za pomocą nylonowych zamków błyskawicznych z metalicznym wykończeniem.

W nowej linii Heritage marka Mutsy łączy oryginalne piękno swojego najbardziej rozpoznawalnego produktu – i2 – z nowym, eleganckim stylem. To zakup obowiązkowy dla każdego rodzica, który szukasz czegoś niezwykłego!

materials

tradition & craftmanship