arrow-up arrow-right arrow-left arrow-down location search sphere play facebook instagram twitter pinterest (skip to content)

edition industrial

Zainspirowana... dżinsem

Evo Industrial to oda ku codzienności młodych rodziców. Kolekcja powstała z materiałów odpornych na czynniki, na które jesteśmy codziennie narażani
Lubimy dżins ze względu na jego prostotę i autentyczny charakter. Oprócz dżinsu wyłącznie skóra potrafi się tak pięknie starzeć. Połączyliśmy te surowe materiały w ponadczasowy styl, nie tracąc przy tym uwagi na najmniejsze szczegóły, dające industrialne wrażenie. Skórzane pasy rączki, metalowe ząbki zamka, nity na skórzanych podkładkach, części z perforowanej skóry, grube szwy i surowe pręty z ciemnoszarego aluminium: wspólnie tworzą nowy Evo Industrial, optymalny wózek spacerowy w najczystszej formie.

Dostępny dla evo

evo industrial

Seria Evo Industrial to ponadczasowe połączenie 2 kolorów, wraz z metalowymi akcentami i ciemnobrązowymi skórzanymi uchwytami i pałąkami.

Serię Evo Industrial można łączyć z 4 rodzajami stelażu: za każdym razem wraz ze skórzanym uchwytem w kolorze koniaku.

Zobacz konfigurator

evo
materials

Wybór materiału

Materiał zewnętrzny edycji Industrial to dżins o surowym niebieskim wyglądzie. Ten wygląd uzupełnia kieszeń z tyłu gondoli z perforowanej wykonana z (ekologicznej) skóry o głębokim brązowym odcieniu a także uchwyt gondoli oraz ochraniacze ramion na siedzeniu.
Naszywki, pałąk oraz uchwyt są w odcieniu złotego koniaku dla zwiększenia kontrastu. Ponadto części z materiału mają grube ściegi oraz metalowe, złote zamki, dzięki czemu wygląd dżinsowy zyskuje na autentyczności i surowości.

Podszewka jest wykonana ze 100% bawełny.

Denim. Surowość. Autentyczność. Prostota.