arrow-up arrow-right arrow-left arrow-down location search sphere play facebook instagram twitter pinterest (skip to content)

edition north

Inspired by… Northern blues

Odkryj Nio, ostatni projekt Mutsy jest zaproszeniem rodziców do przygody. Dzięki lekkiej ramie, zintegrowanemu daszkowi przeciwsłonecznemu i solidnemu projektowi, Nio ułatwia wychodzenie i odkrywanie otoczenia. Nio może być używany z gondolą, dwustronnym siedziskiem wózka spacerowego, różnymi siedzeniami samochodowymi i szeregiem przydatnych akcesoriów. Oparcie i podnóżek są w pełni regulowane do wielu różnych pozycji, w tym pozycji ergonomicznej dla spania: to jak do tej pory nasza najbardziej wypasiona pozycja do leżenia!

Trzeba do tego dodać jeszcze solidne koła z dodatkowym bieżnikiem i zawieszenie i już żadna droga nie pozostanie nieodkryta!

Dostępny dla nio

intro

nio north

Seria Nio Adventure charakteryzuje 4 kolorystyką.

Serię Nio Adventure można łączyć z rama Nio: za każdym razem wraz ze skórzanym uchwytem w kolorze koniaku.

Zobacz konfigurator

nio

Wybór materiału

Wyboru materiałów dokonano, inspirując się ziemią i jej rozległymi krajobrazami. Połączenie różnych faktur pozwala na stworzenie odświeżającego wyglądu i wrażenia. Kolekcja NORTH korzysta z palety kolorów, która sprawia, że chcesz być dłużej na zewnątrz.

Podczas wykańczania ciepłym kolorem koniakowym uwagę poświecono każdemu, nawet najmniejszemu szczegółowi.

materials

adventurous allround discovery