arrow-up arrow-right arrow-left arrow-down location search sphere play facebook instagram twitter pinterest (skip to content)

edition pure

Inspirowane… Nature

Otacza nas piękna przyroda, którą chcemy się cieszyć. Lecz łatwo ją zniszczyć. Dlatego dążymy do bardziej ekologicznego świata, by zachwyca również nasze dzieci.
Seria Pure charakteryzuje się kolorystyką łącząca dwie świeże barwy, podszewką ze 100% bawełny i tkaniną zewnętrzną ze 100% recyklingowanego PET. Ta tkanina wykonana ze zużytych butelek PET jest pięknym, ekologicznym materiałem. Mimo że pod względem technicznym jest ona niezwykle mocna, to dzięki miękkiej fakturze i właściwościom oddychającym jest jednocześnie bardzo przyjemna w dotyku. Akcenty kolorystyczne nowego i2 pure są jasne, prawie białe i bardzo proste w formie – czyli to, co charakterystyczne dla nowej serii Mutsy i2.
Wózek i2 pure jest nie tylko lepszy dla środowiska, ale również lepszy i wygodniejszy dla Twojego dziecka.

Dostępny dla i2

i2 pure

Seria i2 Pure charakteryzuje się kolorystyką łączącą dwie świeże barwy w połączeniu z jasnymi akcentami oraz skórzanymi uchwytami i pałąkiem zabezpieczającym w kolorze koniaku.

Serię i2 Pure można łączyć z pięć rodzajami stelażu: za każdym razem wraz ze skórzanym uchwytem w kolorze koniaku.

Zobacz konfigurator

i2
materials

Wybór materiału

Tkaniny zewnętrzne serii Pure posiadają certyfikat Cyclepet®, który zapewnia naszym klientom, że materiały są w 100% wykonane z pokonsumpcyjnych opakowań PET pochodzących z recyklingu i jest to najbardziej ekologiczny surowiec w branży tekstylnej pod względem łącznego zakresu emisji powietrza oraz odpadów wodnych. W procesie produkcji plastikowe butelki zostały przerobione na mocne, lekkie tkaniny, co zapewnia zachowanie zasobów i oszczędność energii.

cyclepet

Niniejsza etykieta dotyczy jedynie głównego materiału (jasnoszary materiał połączenia Pure Fog oraz jasnoniebieski materiał Pure Cloud). Ponadto wybraliśmy podszewkę ze 100% bawełny.

Natura. Miękkość. Komfort. Czystość.