arrow-up arrow-right arrow-left arrow-down location search sphere play facebook instagram twitter pinterest (skip to content)

edition urban nomad

Inspirowane… Urban Nomads

Urban Nomads, z laptopami i smartfonami w ręce, mieszkają i pracują na obszarach miejskich. Zamiast wynajmować biuro wolą skoczyć do kawiarni, żeby tam w spokoju pracować. Mają elastyczną pracę, są mobilni i często zmieniają miejsce zamieszkania.Chcą odkryć świat i wychowywać dzieci w wielokulturowym i zmieniającym się otoczeniu pełnym wyzwań. Dlatego tak ważne są elementy praktyczne. Te osoby wyznaczające nowe trendy troszczą się o środowisko i wolą korzystać z transportu publicznego niż jeździć samochodem, kupują, aby ponownie używać, szukają biodegradowalnych opakowań i wymieniają ubrania. Czytają gazety oraz czasopisma online. Szukają zrównoważonych i mobilnych rozwiązań, bez poświęcania komfortu swojego i swoich dzieci.
Model Urban Nomad, który jest niewielkich rozmiarów, lekki i łatwy w stosowaniu oraz w naturalnych kolorach i z modnym skórzanym wykończeniem, spełnia te wszystkie wymogi, z naciskiem na ergonomię, elastyczność i nowoczesne wzornictwo

Dostępny dla i2 evo

i2 urban nomad

Seria i2 Urban Nomad składa się z 2 połączeń kolorystycznych, łączonych zawsze ze skórzanymi akcentami w kolorze koniaku.

Linię i2 Urban Nomad można łączyć z 5 różne stelażami, z których każda posiada uchwytem w kolorze koniaku.

Zobacz konfigurator

i2
evo

evo urban nomad

Na serię Evo Urban Nomad składają się 4 autentyczne kombinacje kolorów, wszystkie łączące się z akcentami w kolorze koniakowego brązu.

Linię Evo Urban Nomad można łączyć z 4 różne stelażami, z których każda posiada uchwytem w kolorze koniaku.

Zobacz konfigurator

Podróżowanie. Mobilność. Elastyczność. Styl.