evo


Description

kompatybilny

Jedź dokądkolwiek zechcesz z rewelacyjnie stylowym Evo, od chwili narodzin do pierwszych samodzielnie stawianych kroków#. Evo można zestawiać w następujących kombinacjach:

  • gondola
  • siedzisko spacerowe z budką i pałąkiem
  • fotelik samochodowy Safe2go, grupa 0+
  • fotelik samochodowy Maxi-Cosi, grupa 0+ (Pebble, Pebble plus, Cabriofix, Citi)
  • fotelik samochodowy BeSafe, grupa 0+ (BeSafe iZi Go, BeSafe iZi Go X1, BeSafe iZi Go Modular i-Size)
  • fotelik samochodowy Kiddy (Evolution Pro, Evolution Pro 2, Evo-luna i-size)
  • fotelik samochodowy Cybex (Aton, Aton 4, Aton Q)

ergonomiczny

dla dziecka: Regulowane siedzisko: wielostopniowa regulacja oparcia; siedzenie i podnóżek można podnieść lub opuścić. Siedzisko montuje się w dwóch kierunkach, przodem lub tyłem do kierunku jazdy#. Wózek wyposażony jest także w rozkładaną  budkę.

dla Ciebie: Dzięki regulowanej rączce Evo jest wyjątkowo wygodny w prowadzeniu, bez względu na Twój wzrost#. Przednie koła obracają się o 360°, przez co wózek jest niebywale zwrotny w mieście. Koła można zablokować prowadząc wózek po nierównych nawierzchniach, podczas spaceru po piasku lub w lesie#.

Twój maluch będzie mógł długo korzystać z przestronnej gondoli. Evo jest ponadto kompaktowy i bardzo praktyczny – połączenie doskonałe.

praktyczny

Kosz międzykołami pomieści całkiem spore zakupy lub przybory dla dziecka. Podwozie Mutsy Evo można złożyć razem z siedziskiem#. Równie prosty jest montaż i demontaż kół – wystarczy nacisnąć przycisk i odblokować system#.

Rama i siedzisko są lekkie, dlatego wózek bardzo wygodnie się przenosi.

kolorystyka

Tkaniny w MutsyEvo są dostępne w 11 kolorach: 5 w serii FARMER, 2 w serii INDUSTRIAL, 4 w serii URBAN NOMAD. Rama Evo FARMER (skórzana rączka w kolorze ciemnego brązu) dostępna jest w kolorze czarnym, srebrnym, ciemnoszarym, ciemnobrązowym i ciemnozielonym. Rama Evo URBAN NOMAD/INDUSTRIAL (skórzana rączka w kolorze koniakowego brązu) dostępna jest w kolorze czarnym, srebrnym, ciemnoszarym i ciemnobrązowym.

dane techniczne

ciężar
podwozie 8,1 kg
podwozie i siedzisko 11,8 kg
gondola 4,7 kg
długość szerokość wysokość
podwozie rozłożone 89 cm 61 cm 86 cm
podwozie po złożeniu 69 cm 61 cm 30 cm
gondola 84 cm 44 cm 60 cm

potrzebujesz pomocy?

Więcej evo wskazówek i porad na naszej stronie obsługi klienta.