i2

Description

kompatybilność

Mutsy i2 to doskonały wózek dla rodziców, którzy wybierają komfort i styl. Do stelaża pasują różne elementy#:

 • gondola
 • siedzisko z budką i pałąkiem
 • fotelik samochodowy Safe2go, grupa 0+
 • Maxi-Cosi car seat, group 0+ (Pebble, Pebble plus, Cabriofix, Citi)
 • BeSafe car seat, group 0+ (BeSafe iZi Go Modular, BeSafe iZi Go X1)
 • Kiddy car seat(Evolution Pro, Evolution Pro 2, Evo-luna i-size)
 • Cybex car seat(Aton, Aton 4, Aton 5, Aton Q, Aton Q i-size)
 • Adapters available from Britax.Q

ergonomia

Dla Twojego dziecka: Oparcie na plecy i podnóżek można ustawiać w różnych pozycjach. Jest to niezwykle ważne dla zdrowia dziecka, ponieważ małe dzieci nie powinny siedzieć w tej samej pozycji przez dłuższy czas. Budka spacerówki może zostać  dodatkowo rozłożona, jeżeli dziecko jest w pozycji leżącej bądź w celu ochrony przed ostrym słońcem. Dzięki dwuwarstwowej części z tyłu budki, wózek jest zawsze dobrze wentylowany. Siedzisko może być ustawione na stelażu tyłem lub przodem do rodziców.#.

Dla Ciebie: Gondola jest umieszczona dość wysoko na stelażu. Dzięki temu nie obciążasz kręgosłupa, gdy podnosisz dziecko z gondoli. Regulacja na siedzisku jest umieszczona z tyłu, na tyle wysoko, aby była łatwa w obsłudze. Ustaw uchwyt na optymalnej dla siebie wysokości za pomocą praktycznego przycisku#. Stelaż i2 (szczególnie w połączeniu z kółkami piankowymi) jest lekki jak piórko, dzięki czemu jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze.

praktyczny

Stelaż i2 można bez problemu złożyć wraz z siedziskiem i budką. W rezultacie powstaje bardzo kompaktowy i łatwy do noszenia pakiet#. Chcesz, żeby był jeszcze mniejszy? Żaden problem: jednym ruchem ręki można zdjąć kółka (i równie łatwo założyć je z powrotem)#. Dzięki blokadzie zapobiegającej samoczynnemu rozłożeniu się i2 pozostaje złożony także podczas transportu. 

Koła, wyposażone w dodatkowo amortyzujące dętki lub bardzo lekkie piankowe opony, mogą obracać się o 360°#.Pompowane koła są idealne na nierównych powierzchniach. Do użytku miejskiego i jeśli chcesz utrzymać wagę wózka na absolutnym minimum, powinieneś wybrać opony piankowe.

uwagi techniczne

 • Koła przednie mają zintegrowane amortyzatory, które zapewniają dodatkowy komfort dla Twojego dziecka na bardziej wyboistych ścieżkach.
 • Zawieszenie kół przednich sprawia, że koła mają kontakt z podłożem podczas zakręcania(Anti-Wheel Lift), zapewnia to stabilność i ułatwia sterowanie.
 • Dzięki specjalnej konstrukcji środkowy zawias w górnej części stelaża jest bezpieczny dla dziecka.
 • Przyciski na uchwycie prowadzącym są proste w obsłudze, a ich użycie nie wymaga wysiłku, dzięki czemu składanie wózka nie sprawia problemu.

kolory

- heritage black
- heritage moss green
- heritage ocean blue
- heritage stone grey
- heritage amsterdam green
- pure cloud
- pure fog
- urban nomad dark grey

dane techniczne

ciężar
podwozie + koła lightweight 9,4 kg
podwozie + koła pompowane 9,8 kg
siedzisko 4,1 kg
gondola 3,4 kg
długość szerokość wysokość
podwozie rozłożone 74 cm 59 cm 104 cm
podwozie po złożeniu 71 cm 59 cm 39 cm
gondola 82 cm 42 cm 58 cm
podwozie po złożeniu bez kół 62 cm 50 cm 21 cm

potrzebujesz pomocy?

Więcej i2 wskazówek i porad na naszej stronie obsługi klienta.