igo


Description

kompatybilność

Mutsy Igo to doskonały wózek dziecięcy dla rodziców, którzy wybierają komfort i styl. Do stelaża pasują różne elementy#:

 • gondola
 • siedzisko z budką i pałąkiem
 • fotelik samochodowy Safe2go, grupa 0+
 • fotelik samochodowy Maxi-Cosi, grupa 0+ (Pebble, Pebble plus, Cabriofix, Citi)
 • fotelik samochodowy BeSafe, grupa 0+ (BeSafe iZi Go, BeSafe iZi Go X1, BeSafe iZi Go Modular i-Size)
 • fotelik samochodowy Kiddy (Evolution Pro, Evolution Pro 2, Evo-luna i-size)
 • fotelik samochodowy Cybex (Aton, Aton 4, Aton Q

ergonomia

Dla Twojego dziecka: Oparcie na plecy i na nóżki można ustawiać w różnych pozycjach. To jest niezwykle ważne dla zdrowia dziecka, ponieważ małe dzieci nie mogą zbyt długo siedzieć w jednej pozycji. Budka spacerówki może zostać przedłużona, jeżeli dziecko jest w pozycji leżącej albo w celu ochrony przed ostrym słońcem. Dzięki dwuwarstwowej części z tyłu budki, wózek jest zawsze dobrze wietrzony. Siedzisko może być ustawione na stelażu tyłem albo przodem do rodziców#.

Dla Ciebie: Gondola jest umieszczona dosyć wysoko na stelażu. Dzięki temu nie obciążasz kręgosłupa, podnosząc dziecko z gondoli. Regulacja na siedzisku jest umieszczona z tyłu, na tyle wysoko, aby była łatwa w obsłudze. Ustaw uchwyt na optymalnej dla siebie wysokości za pomocą praktycznego przycisku#. Stelaż Igo jest (z pewnością w połączeniu z kółkami piankowymi) leciutki jak piórko, co sprawia, że jest jeszcze bardziej łatwy w prowadzeniu.

praktyczny

Stelaż Igo można bez problemu złożyć wraz z siedziskiem i budką. W rezultacie powstaje bardzo kompaktowy i łatwy do noszenia pakiet#. Ma być jeszcze mniejszy? Żaden problem: jednym ruchem ręki można zdjąć kółka (i równie łatwo założyć je na powrót)#. Dzięki blokadzie zapobiegającej samoczynnemu rozłożeniu się Igo pozostaje złożony także podczas transportu. 

Kółka, wyposażone w dodatkowo amortyzujące detki albo bardzo lekkie piankowe opony, mogą się obracać o 360°#. Koła pompowane są idealne na nierównych powierzchniach. Do użytku w mieście albo jeżeli chcesz, aby ciężar wózka był jak najmniejszy, najlepiej wybrać koła piankowe. 

uwagi techniczne

 • Koła przednie mają zintegrowane amortyzatory, które zapewniają dodatkowy komfort dla Państwa dziecka na bardziej wyboistych ścieżkach.
 • Zawieszenie kół przednich sprawia, że koła te zawsze mają kontakt z podłożem (Anti-Wheel Lift), dzięki czemu wózek pozostaje stabilny i prosty do prowadzenia.
 • Dzięki specjalnej konstrukcji środkowy zawias w górnym stelażu jest wyjątkowo bezpieczny dla dziecka.
 • Przyciski na uchwycie prowadzącym są proste w obsłudze, a ich użycie nie wymaga wysiłku, dzięki czemu składanie wózka nie sprawia problemu.

kolory

Tkaniny w Mutsy Igo są dostępne w 11 kolorach: 5 w serii FARMER, 2 w serii HERITAGE, 2 w serii URBAN NOMAD i 2 w serii PURE. Stelaż HERITAGE/FARMER (uchwyt ze skóry w barwie ciemnobrązowej) jest dostępny również w kolorze czarnym, srebrnym i ciemnoszarym, a także w niebieskoszarym i ciemnoniebieskim. Stelaż URBAN NOMAD/PURE (uchwyt ze skóry w barwie koniaku) jest dostępny w wersji czarnej, srebrnej i ciemnoszarej.

dane techniczne

ciężar
podwozia + koła lightweight 8,7 kg
podwozia + koła pompowane 9,1 kg
siedziska 4,5 kg
gondoli 3,4 kg
długość szerokość wysokość
podwozie rozłożone 80 cm 58 cm 110 cm
podwozie po złożeniu 70 cm 58 cm 39 cm
gondoli 82 cm 42 cm 58 cm

potrzebujesz pomocy?

Więcej igo wskazówek i porad na naszej stronie obsługi klienta.